Wigilia w przedszkolu

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście.Dzieci każdego roku poznają tradycję i zwyczaje świąteczne oraz aktywnie uczestniczą w przygotowaniach.W dzień przedszkolnej Wigilii w całym przedszkolu panowałą radosna, ożywiona atmosfera.Czekaliśmy na wyjątkowe i niecodzienne wydarzenie.Dzień zaczeliśmy od ubierania choinki-mieliśmy mnóstwo frajdy.Następnie dzieliliśmy się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia.O wyznaczonej godzinie w sali zebrały się wszystkie dzieci, personel przedszkola oraz Pani Dyrektor, która złożyła dzieciom i pracownikom najlepsze życzenia, wspólnie zjedliśmy tradycyjne wigilijne potrawy.Gwiazdka też o nas nie zapomniała i Misie dostały wspaniałe klocki.Popołudnie było też bardzo radosne,wspólnie z rodzicami na warsztatach robiliśmy ozdoby świąteczne z sianka-wyszły nam wyśmienicie i przy tym było mnóstwo zabawy.Po warsztatach zaprosiliśmy rodziców na uroczystość świąteczną w naszej sali,były przepyszne smakołyki oraz wspólny śpiew kolęd.Reszta zdjęć wkrótce w galerii.