KLUB ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA- BEZPIECZNE KORZYSTANIE ZE SŁOŃCA
2026-06-11
11.06.2026 roku dzieci z grupy "Misie" wzięły udział w zajęciu w oparciu o KLUB ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA - "BEZPIECZNE KORZYSTANIE ZE SŁOŃCA". W tym dniu rozmawialiśmy o tym co to jest Słońce, jakie nam daje...