Miejskie Przedszkole nr 60

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA 2020- ZAJĄCZKI

W poniedziałek tj.21.09 nasze kochane ZAJĄCZKI obchodziły swoje wyjątkowe święto- ,,OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA''.

Dzień ten wyglądał inaczej niż zwykle. Zaraz po śniadaniu do naszych ZAJĄCZKÓW przybył niezwykły gość - ZAJĄC SZARACZEK, którego dzieci przywitały z entuzjazmem. Wraz z naszym niezwykłym gościem rozpoczęła się zabawa, były tańce, zabawy muzyczno ruchowe i konkursy. Nieobyło się bez słodkiego poczęstunku. Na koniec wielkiego świętowania cała grupa do swojej sali  otrzymała wspaniałe prezenty, a każdy ZAJĄCZEK otrzymał ,, Medal wzorowego ZAJĄCZKA" .Po szczęśliwych buźkach naszych przedszkolaków można było stwierdzić, że dzień ten należał do radosnych i udanych.

UWAGA !!! Ze względu na ograniczoną pojemność nośnika danych filmy po upływie miesiąca będą usuwane.